Kamikaze dla L’Oréal Polska w akcji „Podziel się pięknem ze wszystkimi”

18.01.2016/różne

Ponad 20 tysięcy wysłanych kartek ze świątecznymi życzeniami to efekt pierwszej w historii wspólnej akcji L?Oréal Paris, Garnier, Mixa i Maybelline New York pod hasłem ?Podziel się pięknem ze wszystkimi?. Od każdej wysłanej pocztówki L?Oréal Polska przekaże 1zł dla podopiecznych Fundacji TVN ?nie jesteś sam?.

Rob Gronkowski Youth Jersey alt=”” width=”901″ height=”527″ />

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas dzielenia się radością w gronie najbliższych. Każde złożone życzenia sprawiają, że świat staje się piękniejszy a najmniejszy nawet gest zyskuje na znaczeniu. Od 1 do 24 grudnia wysyłając jedną z czterech bożonarodzeniowych kartek za pośrednictwem aplikacji dostępnej na stronie www.PodzielSiePieknem.pl mogliśmy sprawić radość bliskim i wesprzeć najbardziej potrzebujących.

Każdy, kto chciał Rob Gronkowski Kids Jersey wziąć udział w akcji mógł całkowicie za darmo wysłać tradycyjną lub elektroniczną pocztówkę do wybranego przez siebie adresata i dołączyć do niej tekst z własnymi, wyjątkowymi życzeniami.

Świąteczne pocztówki swoją magię i wyjątkowość zawdzięczają kunsztowi czołowych polskich fotografików. Autorami zdjęć są Mateusz Stankiewicz, Łukasz Pęcak, Magda Wunsche i Łukasz Pukowiec. Na każdej z kartek uchwycili oni piękno Świąt Bożego Narodzenia przez pryzmat najważniejszych wartości marek L?Oréal Paris, Garnier, Mixa i Maybelline New York.

Na potrzeby akcji Agencja KAMIKAZE zaprojektowała stronę www.PodzielSiePieknem.pl wraz z aplikacją służącą do tworzenia kartek, przygotowała kreacje graficzne do kampanii oraz zadbała o weryfikację i przygotowanie pocztówek do wysyłki. Rob Ninkovich Jersey

Kontakt

Planujesz działania w internecie? Podeślij nam brief!

Podeślij nam maila, zadzwoń lub wpadnij na Andre Tippett Authentic Jersey kawę.